NASZA OFERTA

SZKOLENIA I DORADZTWO

SZKOLENIA

JEDYNA TAKA OFERTA NA RYNKU!

Jesteśmy jedyną agencją realizującą szkolenia i usługi doradcze z zakresu kompleksowego przygotowania produktu i jego opakowania do skutecznego konkurowania na sklepowej półce.

Dzięki specjalnie opracowanej ścieżce szkoleniowej dowiesz się jak właściwie zaprojektować opakowanie, jakich technik użyć, aby zwiększyć sprzedaż danego produktu, za pomocą jakich technologii je wyprodukować oraz w jaki sposób pracować nad wdrożeniem danego produktu do sieci handlowych i tam go wyróżnić.

PERSONALIZOWANY PLAN SZKOLENIA

PRZEBIEG SZKOLENIA

NASZA OFERTA
POZNAJ TEMATY NASZYCH SZKOLEŃ


01

Jak za pomocą szaty graficznej budować silny brand

Podczas spotkania dowiesz się czym jest spójność komunikacji wizualnej, hierarchia informacji oraz jak ważny jest język, którym się posługujemy.
02

Optymalne technologie druku i produkcji opakowań.

Spotkanie w ramach tego warsztatu dostarczy odpowiedzi na pytania: która technologia jest najbardziej optymalna dla danego projektu opakowania, która umożliwia personalizację druku, dlaczego płacę za tzw. przygotowalnię i co mają wspólnego współczesne technologie produkcji z trendem zero weste.
03

Angażuj, zaskakuj, zdumiewaj i.... zwiększaj sprzedaż poprzez opakowanie.

Ten warsztat to solidna dawka inspiracji. Dowiesz się na nim m.in. w jaki sposób, bez angażowania kosztownych agencji i ogromnych budżetów stworzyć opakowanie i przeprowadzić kampanię, która nie tylko zaskoczy Twoich konsumentów, ale także zwiększy sprzedaż Twojego produktu.
04

Jak sprzedawać produkty do sieci handlowych i dyskontów?

Masz dobry produkt i wiesz już jak tworzyć skuteczne opakowania. Może więc czas zaistnieć w sieci, drogerii czy hipermarkecie? Nie wiesz jak, czy warto, nie wiesz co Cię czeka? My wiemy i chętnie Ci o tym opowiemy. Pokażemy drogę jaką musisz przejść, opowiemy o warunkach współpracy.
05

Trendy w projektowaniu i produkcji materiałów POS

Jak wykorzystać materiały POS by pełniły funkcję "cichego sprzedawcy" i istotnie wpływały na sprzedaż.

KIM JESTEŚMY

POZNAJ NASZ TEAM

Antoni
Łuchniak

Antoni Luchniak

Ewelina
Ziętara

Ewelina Ziętara

Justyna
Kierzkowska-Grzyb

Justyna Kierzkowska-Grzyb

Tomasz
Szacoń

Tomasz Szacoń

Robert
Sieńko

Robert Sieńko

LET'S TALK BRANDS

Specjalistyczna Agencja Doradcza

Kontakt

e-mail: kontakt@letstalkbrands.pl

tel: +48 698 089 445

tel: +48 727 673 593